Roland VR-1HD - mikser AV streaming Live
Roland VR-1HD - mikser AV streaming Live
Roland VR-1HD - mikser AV streaming Live
Roland VR-1HD - mikser AV streaming Live

Roland VR-1HD - mikser AV streaming Live

zadzwoń +48 503 051 392
6 199,00 zł
Brutto

Prawdziwe zaangażowanie w czasie rzeczywistym
 

Jeśli jesteś twórcą treści, który dąży do maksymalnego zaangażowania, transmisja na żywo znacznie przewyższa przesłane filmy; odbiorcy są więksi, obserwuj dłużej i publikuj więcej komentarzy. VR-1HD firmy Roland umożliwia nadawanie dynamicznych strumieni na żywo z wielu kamer wraz z niesamowitym obrazem i dźwiękiem, które z łatwością przyćmiewają „standardowe” strumienie na żywo z telefonu komórkowego lub statycznej kamery internetowej. Niezależnie od tego, czy jesteś twórcą, graczem, komentatorem czy prezenterem, to łatwy sposób na transmisję na żywo z wysokimi standardami produkcji. A ponieważ będziesz otrzymywać więcej komentarzy, upewnij się, że są dobre z VR-1HD.
 

alt


Twoje studio nadawcze typu „plug and play”
 

VR-1HD ma trzy „bezproblemowe” wejścia HDMI, a każde z nich akceptuje różne rozdzielczości HD i komputerowe rozdzielczości wideo. Pozwala to łączyć, przełączać i przesyłać strumieniowo różne źródła, w tym aparaty fotograficzne, prezentacje, rozgrywkę, a nawet smartfony i tablety bez konieczności myślenia o tym. Dźwięk z tych źródeł można łączyć z dwoma wejściami mikrofonowymi XLR studyjnej jakości i dedykowanym wejściem liniowym. Najlepsze jest to, że VR-1HD jest przeznaczony do transmisji na żywo, a jego dedykowane elementy sterujące i wejście mikrofonu montowane od góry (z mikrofonem typu gęsia szyja) pozwalają korzystać z zestawu głośnomówiącego i zestawu słuchawkowego podczas transmisji na żywo.
 

alt


Przełącz się na lepsze transmisje na żywo
 

Podczas przygotowywania filmu do przesłania oprogramowanie do edycji może dodać imponujące opcje nakładania warstw, w tym profesjonalne przejścia, dzięki którym filmy z przełączaniem na żywo wydają się nudne w porównaniu. VR-1HD ma wbudowane przełączanie scen, aby błyskawicznie przeskakiwać między scenami, które zawierają ustawione układy warstwowych źródeł, wyświetlane w dostosowywanych oknach wstawiania.
Skonfiguruj sceny wcześniej i przywołaj je za pomocą pięciu przycisków wstępnych scen, aby uczynić transmisję na żywo bardziej interesującą.


alt


Wideo podąża za dźwiękiem
 

VR-1HD przełącza kamery w zależności od tego, kto mówi do mikrofonu. Jeśli obie osoby mówią jednocześnie lub nikt nie mówi, VR-1HD może przełączyć się na szerokie ujęcie pokazujące obu prezenterów.
 

alt


Przełączanie synchronizacji rytmu
 

Rozpocznij odtwarzanie muzyki, a VR-1HD przełączy się na różne wejścia kamery w zależności od tempa gry lub muzyki w wykonaniu DJ-a - pozwalając ci działać jak własny VJ.


alt


Automatyczne skanowanie
 

W przypadku rozszerzonych strumieni na żywo bez operatora ustaw VR-1HD tak, aby przełączał się między źródłami w z góry określonej kolejności lub losowo, w wybranym tempie.


alt


Inżynier dźwięku też w środku
 

Włącz audio-pilot i zrelaksuj się dzięki funkcji Auto Mixing VR-1HD. Podobnie jak w przypadku inżyniera dźwięku, możesz upewnić się, że różne wejścia audio nie konkurują ze sobą, a także sprawdzić, czy dźwięk pozostaje zrównoważony. Możesz nawet ustawić niektóre wejścia na priorytetowe, więc gdy host zacznie mówić, pozostałe poziomy dźwięku zostaną automatycznie zmniejszone. Dźwięk ze źródeł wejściowych może się automatycznie zmieniać po zmianie źródła wideo, włączając funkcję Audio Follows Video - o jedną rzecz mniej martw się podczas transmisji na żywo.


alt


Radykalnie zmień swój głos
 

Roland tworzy legendarną serię transformatorów głosowych VT, wykorzystywaną przez twórców, graczy i piosenkarzy do radykalnej zmiany głosu w czasie rzeczywistym. Ta technologia oznacza, że ​​mężczyzna może brzmieć jak kobieta, kobieta może brzmieć jak mężczyzna, a każdy może brzmieć jak robot, potwór lub obcy. Pochodzący z serii VT firmy Roland efekt VR-1HD Voice Changer można zastosować do wejść mikrofonowych, a każde wejście ma nawet własne ustawienia Voice Changer, dzięki czemu ludzie mogą brzmieć jak ktoś inny - lub coś innego - całkowicie.


alt


Dźwięki i żądła na żądanie
 

Niektóre z największych osobistości radiowych i wideo zawierają charakterystyczną ścieżkę dźwiękową i efekty dźwiękowe, zwane żądłami, które stają się częścią ich marki i wizerunku. VR-1HD pozwala dodawać własne niestandardowe efekty dźwiękowe za pośrednictwem pamięci USB, w tym jingle, a nawet utwór tematyczny, i uruchamiać je natychmiast za pomocą czterech przycisków efektów dźwiękowych na górnym panelu VR-1HD.


alt


Połącz się z komputerem, połącz się z odbiorcami
 

VR-1HD wykorzystuje tę samą technologię połączenia co kamery internetowe, więc po prostu podłącz się do komputera przez USB 3.0 i uruchom oprogramowanie do przesyłania lub nagrywania na żywo. Następnie przejdź od razu do profesjonalnie wyprodukowanej transmisji Full HD na swojej ulubionej platformie, w tym Twitch, YouTube lub Facebook Live.


alt


RCS
 

Oprogramowanie VR-1HD RCS zostało zaprojektowane do sterowania VR-1HD za pomocą komputera. Podłączając VR-1HD do komputera przez USB, będziesz mógł skopiować ustawienia (wykonać kopię zapasową) lub zaktualizować oprogramowanie systemowe VR-1HD, a także zdalnie sterować urządzeniem z komputera.
 

alt