Statyw Manfrotto 502AM + głowica 502A...
Statyw Manfrotto 502AM + głowica 502A...
Statyw Manfrotto 502AM + głowica 502A...
Statyw Manfrotto 502AM + głowica 502A...
Statyw Manfrotto 502AM + głowica 502A...

Statyw Manfrotto 502AM + głowica 502A (MVK502AM-1) Pro Video

W magazynie
2 399,00 zł
Brutto

Opis

Przeznaczenie zestawu Manfrotto MVK500AM

MVK502AM-1 to zestaw zawierający wytrzymały, 3 sekcyjny statyw video MVT502AM oraz wytrzymałą głowicę z półkulą MVH502A. Doskonale sprawdzi się w mobilnych zastosowaniach wymagających jednocześnie dużej wytrzymałości. Zestaw ten może być używany zarówno z kamerami jak i lustrzankami z możliwością filmowania. Maksymalne obciążenie zestawu to 7 kg, natomiast udźwig samego statywu to aż 15 kg.

Cechy statywu 502AM

Wyjątkowa lekkość

Model 502AM należy do wyjątkowo lekkich statywów video. Jego waga to niespełna 2 kg, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako statyw przenośny. Nawet w połączeniu z głowicą jest łatwy w transporcie. Doskonale sprawdzi się więc w każdej sytuacji gdzie ważna jest mobilność.

Niewielkie rozmiary

Manfrotto 502AM oprócz niewielkiej wagi wyróżniają też niewielkie rozmiary. Długość po złożeniu to tylko 61 cm. To dodatkowy plus mający wpływ na łatwe transportowanie.

Uniwersalność

Połączenie wysokiej wytrzymałości z mobilnościa pozwala na stosowanie statywu zarówno jako rozwiązania mobilnego jak i stacjonarnego. Statyw staje się więc bardzo uniwersalny.

2690f90a41.jpg
268869a98c.jpg
26894c3e9f.jpg

Podwójne nogi

Statyw składa się z 3 sekcji, z której każda posiada podwójne nogi. Pozwoliło to na uzyskanie bardzo dużej wytrzymałości (nawet 15 kg) przy zachowaniu niewielkiej wagi. Za wysoką stabilność odpowiada środkowa rozpórka.

Wytrzymałe zaciski

Nogi statywu blokowane są za pomocą wytrzymałych zacisków gwarantujących stabilność w każdej sytuacji. Koncówki nóg wykończone są dużymi, płaskimi nóżkami zwiększającymi stabilność, nawet na śliskich powierzchniach.

Cechy głowicy

Mostowa konstrukcja z szeroką płytą górną

Posiada charakterystyczną mostową konstrukcję i wykonana jest w całości z aluminium, zapewniając sztywność elementów i bezpieczeństwo w czasie pracy. Szersza płyta górna jest lepiej dopasowana do kształtów najnowszych kamer.

Udźwig 7 kg

Maksymalne obciążenie głowicy wynosi aż 7 kg. Dzięki temu może być używana praktycznie ze wszystkimi profesjonalnymi kamerami, wraz z akcesoriami dodatkowymi.

Półkula poziomująca 75 mm

Duża półkula poziomująca pozwala na uzyskanie płynnych ruchów oraz idealne wyważenie kamery, bez narażania na mocne drgania.

19795f8626.jpg
19785aa332.jpg

2 gniazda EasyLink z gwintem 3/8 cala

Dwa gniazda ze stalowymi wkładami i gwintami 3/8 cala pozwolą na zamontowanie bezpośrednio do głowicy dodatkowych akcesoriów, takich jak mikrofony, monitory HD, oświetlenie itp.

Łożyska kulkowe

Model 502A pochyla się i obraca na łożyskach kulkowych z zastosowaniem specjalnych regulowanych kartridżów olejowych, co daje wysoką precyzję nawet przy bardzo małych ruchach. Opory ruchu panoramicznego regulowane są łatwo dostępnym, ergonomicznym aluminiowym pierścieniem u dołu głowicy.

System przeciwwagi

System przeciwwagi balansującej CBS oraz długa płytka przesuwna mocowania kamery pozwalają optymalnie rozłożyć i zrównoważyć ciężar kamery ułatwiając prowadzenie kamery i kontrolowanie ruchów. Poprawiona została dostępność przycisku zwalniającego płytkę przesuwną, teraz jest on na wprost operatora.

Wygodna rączka

Rączka głowicy (502PLV) jest bardziej ergonomiczna, wyścielana materiałem o specjalnej fakturze, lepiej leży w ręce i może być montowana do jednego z dwu gniazd, po prawej lub lewej stronie głowicy.

Odporna na warunki atmosferyczne

Głowica 502 przewidziana jest do pracy w zakresie temperatur od -20°C do +60°C. Dzięki temu może być używana w kązdych warunkach, w praktycznie każdym zakątku świata.

Zakres przesunięcia -80° / +90°

Szeroki zakres przesunięcia pozwala na skierowanie kamery praktycznie w każdą stronę. Dzięki temu nawet filmując obiektywem skierowanym mocno w dół lub mocno w górę możesz korzystać ze statywu.

Nawet 5 lat gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją, jednak może być ona przedłużona do 5 lat po rejestracji na stronie polskiego dystrybutora.

Parametry

Długość po złożeniu [cm]:
75
 Wysokość maksymalna [cm]:
156
 Wysokość minimalna [cm]:
70
Waga [kg]:
3.8
 Maksymalne obciążenie [kg]:
7 zestaw (15 sam statyw)
Materiał wykonania:
aluminium
 Liczba sekcji:
3
 Typ blokady nóg:
zaciski
Stopka:
gumowe
 Głowica w zestawie:
tak, 502A
Mocowanie:
gniazdo na półkulę 75 mm (adapter 60 mm w zestawie)
 Poziomnica:
nie
 EAN
8024221621266
 Kod w sklepie
STTMANMNMVK502AM